توزیع مستقیم مبل اداری چهار نفره عمده

مبل اداری چهار نفره از جمله مبلهایی است که اکثرا در اداره ها استفاده میکنند و بسته به سلیقه،نوع آن متفاوت است و فروش مبل اداری هم به صورت مستقیم انجام میشود و هم غیر مستقیم.

توزیع مستقیم مبل اداری چهار نفره عمده

آشنایی با مدل های جدید مبل اداری چهار نفره

آشنایی با مدل های جدید مبل اداری چهار نفره یکی از مهمترین بخش در اداره ها، طراحی داخلی آن است،یعنی چیدمان وسایل و مهمتر از همه مبل اداری مرغوب است که تاثیر زیادی در زیبایی و کامل بودن اداره میکند.

بنابراین به یکی از اصولی که باید توجه کنید این است که برای اداره خود یک میز و یک مبل سفارش ندهید چون هم شیک بودن اداره از دست میرود و هم کسانی که به اداره مراجعت میکنند اذیت میشوند.

برای همین بهترین کار استفاده از مبل های اداری چهار نفره است،همچنین فضای اداره شما نیز باید به اندازه ای بزرگ باشد که هم مبل در ان کا شود و هم خودتان احساس راحتی در آن کنید.

امروزه شرکتهای زیادی شروع به تولید انواع مبل اداری جدید با تنوع های زیادی هستند که هر کدام برای مکان خاصی ساخته شده اند،به عنوان مثال مبل های راحتی عموما برای فضای باز و استراحت ساخته میشوند.

چند نوع مدل مبل اداری عبارتند از:

1.مبلهای راحتی(این نوع مبل های به گونه ای ساخته شده اند که بیشتر زمانی که افراد اداری بخواهند استراحت کنند،یا تلویزیون تماشا کنند از این مبل ها استفاده میکنند.)

2.مبل کنفرانس(این مبل ها برای سمینارها ،کنفرانس ها استفاده میشود و اغلب حالت رسمی دارند با رنگهای تیره مثل قهوه ای ،مشکی)

3.مبل ارباب رجوع(در هر اداره ای ارباب رجوع هایی هستند که برای مدتی باید منتظر بمانند تا کارشان راه بیوفتد برای همین مبل هایی تقریبا معمولی برای این افراد تهیه شده با رنگهایی یک شکل و اندازه)

در گذشته بیشتر فقط در خانه ها و هتل ها از مبل استفاده میکردند ولی با گذشت زمان افراد احساس کردند که میتوانند در اداره ها نیز از مبل استفاده کنند تا کارشان سریعتر جلو بیوفتد بنابراین تقاضا برای مبل اداری زیاد شد.

اولین کشوری نیز که از مبل اداری استفاده کرد آمریکا بود و کم کم سایر کشورها نیز شروع به استفاده از مبل در اداره ها کردند،ایران نیز ازجمله کشورهایی است که امروزه به دلیل تنوع زیاد در تولید مبل های اداری صادرات زیادی در این راستا انجام میدهد.

مبل از جمله وسیله های راحتی است که امروزه در اکثر خانه ها،ادارات استفاده میکنند و از تنوع زیادی برخوردارندو با توجه با اینکه کجا و برای چه چیزی استفاده میکنیم تعدادش فرق میکند.

مزایای استفاده از مبل اداری چهار نفره

مزایای استفاده از  مبل اداری چهار نفره اولین مزیت استفاده از میز و مبل و صندلی در اداره ها این است که ظاهر اداره را زیباتر و شیکتر میکنند،به خصوص امروزه که بیشتر جلسه ها در اداره ها و سالن ها برگزار مشوند.

به طور کلی مبلمان اداری به لوازم نشستن گفته میشود که در محیطهای شرکتی استفاده میکنند.مثل میز اداری،میز کنفرانس،انواع صندلی که به اداره زیبایی نیز میبخشد.

مزایای مبلمان اداری عبارتند از:

1.اداره همیشه مرتب است و هر وسیله ای را میتوان جای خودش بگذاریم.

2.در فروش کار اداره و رفت و امد اشخاص تاثیر داردچرا که افراد در مرحله اول جذب مرتب بودن اداره میشوند.

3.کارکنان با احساس راحتری کار میکنند و کمتر خسته میشوند و راندمان کاری بالا میرود.

4.افراد میتوانند در مواقع استراحت و غذا خوردن جای بیشتری داشته باشند.

به طور کلی استفاده از مبل یکی از عناصر اصلی بازدهی بیشتر شرکتها و اداره هااست این امر درگذشته کمتر بوده ولی امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

بررسی مشخصات بهترین مبل اداری چهار نفره

بررسی مشخصات بهترین مبل اداری چهار نفره زمانی که میخواهیم مبل اداری سفارش دهیم باید به چند نکته توجه کنیم که عبارت اند:

1.معمولا محیط های اداری فضای کوچکی دارند پس مبلی را انتخاب کنید که خیلی بزرگ نباشند و همه ی اتاق را نگیرند،همچنین مبلی را انتخاب کنیم که رنگ ان با در و دیوارهای اتاق به هم نزدیک باشند چرا که این کار اتاق را مرتب تر نشان میدهد.

2.سعی کنید مبل و میزی که انتخاب میکنید یک جا برای خودکار و دفتر داشته باشد چرا که در اکثر اداره ها از خودکار و دفتر بیشتر استفاده میشود وهمین عامل در شیک بودن اداره به شما کمک زیادی میکند.

3.مبلی انتخاب کنید که یک جلو مبلی داشته باشد برای گذاشتن میوه و چایی

4.در آخر اینکه هر چه رنگ مبل ها ساده تر باشند ظاهر اداره ی شما شیکتر و زیباتر میشود.

5.از نظر چیدمان هم باید مبل ها را به گونه ای کنار میز رئیس قرار دهید که ارباب رجوع ها به جاهای خصوصی مدیر دید نداشته باشند،همچنین نباید مبل ها زیاد از هم دور باشند چرا که اتاق را بیشتر بهم ریخته نشان میدهد.

مشخصه بارز مبل اداری عبارتند از:

رنگ و طرح ساده (هر چه ساده تر اداره را زیبانر نشان میدهد.)

مقاوم باشند(مبل های اداری را معمولا زیاد استفاده میکنند بنابراین باید مقاوم و اکثرا از فلز تهیه شده باشد)

مدل های جدید باشند نه قدیمی(مدل های جدید هم کاراییشان بیشتر است و هم طرحشان متنوع است)

زیاد حالت راحتی نداشته باشند بلکه کمی محکم باشند(چرا که اداره محلی برای کار و درامد زایی است پس نباید مانند خانه باشد.)

فروشگاه مرکزی مبل اداری چهار نفره عمده

فروشگاه مرکزی مبل اداری چهار نفره عمده امروزه اکثرا فروشگاهای بزرگ در حال صادر و وارد کردن مبل های اداری هستند،مبل هایی که اگر مناسب اداره ها باشند به اقتصاد کشور کمک میکنند.

فروشگاهای پخش مبل اداری اجناس خود را یا به صورت مستقیم یا غیر مستقیم انجام میدهند که به دلیل بیماری ها و ترافیک کمتر کسی از راه مستقیم برای خرید مبل میرود بلکه اکثر اداره ها از روش غیر مستقیم یعنی سایت استفاده میکنند.

مجموعه سایت ما یکی از سایتهای بزرگ است که همیشه و به طور 24 ساعته آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.شما با وارد شدن به سایت ما هم میتوانید در یک زمان کوتاه و بدون اتلاف وقت انواع مبلهای اداری را ببینید و با حوصله ی کافی انتخاب کنید و هم قیمتها را مقایسه کنید.

اولین چیزی که در انتخاب مبل باید مد نظرتان باشد کیفیت مبل است ،چرا که هیتند مبل هایی که قیمتشان پایین است و کیفیتی ندارند و بعد از چند بار استفاده از بین میروند.

دومین چیزی که باید در نظرتان باشد اینکه محصولی را انتخاب کنید که تولید داخل باشد،چرا که افراد سودجوی بسیاری هستند که به طور غیر قانونی و با وارد کردن اجناس خارجی سعی میکنند تولیدات داخلی را بی کیفیت نشان دهند.

بنابراین شما با انتخاب سایت ما برای خرید محصول هم میتوانید جنس با کیفیت بخرید و هم محصولی کاملا ایرانی با قیمت مناسب و بیشتر مشتریان برای خریدی راحت همیشه سایت ما را انتخاب میکنند.

1

  1. سلام وقت بخیر خسته نباشید میگم بهتون باعث افتخاره که از ایران مبلمان به کشور های دیگه صادر میشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما