فروش ویژه مبل اداری لاکچری

مبل اداری لاکچری چیست؟

ارگونومی دفتر نقش اساسی در بهره وری کارکنان دارد. مبلمان ارگونومیک به منظور کاهش ناراحتی با تناسب محل کار با نیازهای کاربر طراحی شده است. تولید کنندگان برتر قیمت پارچه مبلی مسکو چینی را به گونه ای تعیین می کنند تا تمامی اقشار جامعه بتوانند این پارچه های زیبا را خریداری نمایند. حمایت از کارکنان در طول روز کاری باعث کاهش حواس پرتی فیزیکی متداول می شود و به آنها اجازه می دهد تا بر کار تمرکز کنند.

فروش ویژه مبل اداری لاکچری

مبلمان اداری و تاثیر آن بر فضای کار

مبلمان اداری و تاثیر آن بر فضای کار مبلمان اداری چگونه بر بهره وری کارکنان تأثیر می گذارد؟

“برای برنده شدن در بازار ابتدا باید در محل کار برنده شوید”

نیروی کار سالم ، با انگیزه و مولد قوی ترین مزیت رقابتی است که می توانید به عنوان یک شرکت به دست آورید. بخش عمده ای از استخدام افراد مناسب و ایجاد فرهنگ حمایتی است ، اما طراحی و مبلمان اداری نیز می تواند نقش کلیدی داشته باشد. سرمایه گذاری در محیط حمایتی که بهره وری را تسهیل می کند ، می تواند گردش کار و سود کلی را بهینه کند. در اینجا نحوه استفاده از مبلمان اداری برای افزایش بهره وری کارکنان آورده شده است.

روی ارگونومی سرمایه گذاری کنید

ارگونومی دفتر نقش اساسی در بهره وری کارکنان دارد. مبلمان ارگونومیک به منظور کاهش ناراحتی با تناسب محل کار با نیازهای کاربر طراحی شده است. حمایت از کارکنان در طول روز کاری باعث کاهش حواس پرتی های فیزیکی رایج می شود و به آنها اجازه می دهد تا بر کار تمرکز کنند. روشهای زیادی برای وارد کردن ارگونومی در محل کار وجود دارد. صندلی های اداری یک مکان عالی برای شروع هستند ، زیرا اکثر روزمان را نشسته می گذرانیم! بسیاری از صندلی های وظیفه ای وجود دارد که مجموعه ای از ویژگی های قابل تنظیم مانند پشتیبانی از کمر ، عمق صندلی ، شیب صندلی ، تنظیم زیر بغل و موارد دیگر را ارائه می دهد. سرمایه گذاری روی صندلی کار ارگونومیک می تواند وضعیت و گردش کارکنان را بهبود بخشد و آنها را پرانرژی و راحت نگه دارد. تحرک نیز نقش اساسی در بهره وری محیط کار دارد. فعال بودن در محیط کار می تواند به بهبود گردش خون و افزایش سطح انرژی کمک کند. یکی از بهترین راه ها برای تشویق حرکت در دفتر ، استفاده از یک میز با قابلیت تنظیم ارتفاع است که به کارکنان اجازه می دهد بدون زحمت حالت خود را تغییر دهند. آیا نمی خواهید در یک میز جدید سرمایه گذاری کنید؟ مبدل میز را برای تنظیم ارتفاع در نظر بگیرید تا هر میز تحریری را به حالت نشیمن تبدیل کند! گاهی ارگونومی عالی در جزئیات است! لوازم جانبی مورد علاقه ما برای راحتی و بهره وری کارکنان در طول روز کاری شامل بازوهای مانیتور قابل تنظیم ، استراحت پا ، تشک پا و ماوس رایانه ای قابل تنظیم است. لوازم جانبی ارگونومیک با رفع ناراحتی مچ ، مچ پا و گردن می توانند بیشترین تأثیر را بر کارایی کارکنان داشته باشند.

دور از چشم ، دور از ذهن. یک فضای مرتب می تواند به کاهش حواس پرتی و تمرکز کارکنان بر روی کار موردنظر کمک کند. یک مطالعه در سال 2013 نشان داد افرادی که در معرض محیط نامنظم قرار دارند ، مستعد شکست های خودتنظیمی هستند و در کارهای چالش برانگیز استقامت کمتری از خود نشان می دهند. موثر راه حل های ذخیره همچنین می توانید سازمانی در یک فضای اداری تشویق و اجازه می دهد تا کارکنان به کار موثر تر است. پارچه مبلی لیدو ممتاز و درجه یک را می توانید با بهترین قیمت و اطمینان خاطر برای مبلمان منزل خود انتخاب کنید و استفاده مفید از آن ببرید. بسیاری از راه حل های ذخیره سازی قابل تنظیم وجود دارد که به شما امکان می دهد نیازهای سازمانی خود را با سبک کار خود مطابقت دهید. ذخیره سازی TN و لوازم جانبی توسط Teknion ارائه می دهد قطعات ذخیره سازی مدولار در اندازه های متفاوت، و آن را یک فرد کامل برای هر کاربر و فضا. برداشتن گام اضافی برای پنهان کردن سیم ها و کابل ها نیز می تواند به حداقل رساندن حواس پرتی های بصری در فضا کمک کند.
محیط را تنظیم کنید محیط اداری می تواند نه تنها بر بهره وری محل کار ، بلکه بر سلامت کارکنان تأثیر مستقیم بگذارد. یک مطالعه اخیر نشان داد که وجود نور طبیعی باعث کاهش خستگی چشم و سردرد می شود در حالی که سطح انرژی کارکنان را بهبود می بخشد. بر اساس یک مطالعه هاروارد ، در واقع عملکرد کار کارکنان می تواند تا 70 درصد افزایش یابد .

راهنمای انتخاب مبل اداری

مبلمان اداری مدرن می تواند تأثیر زیادی بر بهره وری کارکنان داشته باشد. ایجاد محیط کاری حمایتی ، سالم و موثر، تیم شما را تشویق می کند تا فعالیتهای کاری را به طور مثر انجام دهد. سرمایه گذاری روی مبلمان با کیفیت همچنین می تواند حس حرفه ای بودن را ایجاد کند که در طول روز کاری به افراد انگیزه می دهد. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ همین امروز با یک متخصص تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانید در محیط خود تغییر ایجاد کنید.

نکات مهم در انتخاب رنگ مبل اداری

نکات مهم در انتخاب رنگ مبل اداری می توانید رنگ مبل را با رنگ سرد یا گرم مطابقت دهید. به عنوان مثال ، اگر رنگ داخلی قهوه ای است- می توانید مبل قرمز ، قهوه ای و صورتی را انتخاب کنید. اگر رنگ سرد است ، به رنگ آبی است ، مبل می تواند در سایه آبی یا سبز باشد

انواع مختلف مبل اداری

کارهای مختلف و میزهای مختلف به صندلی های متفاوتی نیاز دارند . خوشبختانه صندلی های متنوعی برای انجام کار وجود دارد. صندلی ایده آل ، پشتیبانی ارگونومیک ، راحتی و عملکرد را در ارتباط با وظایف و خواسته های شما فراهم می کند،

اما کدام صندلی مناسب است؟ انواع مختلف صندلی های اداری را می توان به چند دسته تقسیم کرد:

 • صندلی های 24 ساعته برای استفاده طولانی مدت یا نوبت کاری طراحی شده است
 • صندلی های بزرگ و بلند برای افراد قد بلند
 • صندلی کامپیوتر برای استفاده در میز و میزهای استاندارد
 • صندلی کنفرانس برای اتاق هیئت مدیره و فضاهای جلسات
 • طراحی صندلی و چهارپایه برای میزهای ایستاده یا با ارتفاع قابل تنظیم
 • صندلی های ارگونومیک برای راحتی بیشتر و قابلیت تنظیم
 • صندلی های اجرایی با کمی استعداد برای یک دفتر مجلل
 • صندلی های زانو برای استفاده از موقعیت طبیعی زانو زدن
 • صندلی های کوچک برای افراد قد کوتاه صندلی پرتو
 • صندلی جمعیبرای استفاده در مناطق انتظار یا پذیرایی
 • صندلی های پذیرایی برای اتاق های انتظار و فضاهای پذیرایی
 • مبل هایی برای نشستن چند نفر در مناطق انتظار
 • صندلی بازوی تبلت برای استفاده با ظروف یا قرص های نوشتاری
 • صندلی های بدون بازو برای مناطق انتظار یا اتاق های توقف
 • نیمکت هایی برای نشستن چند نفره داخل یا خارج از منزل
 • صندلی های تاشو برای محلول نشستن موقت چیدن
 • صندلی برای نشستن موقت و آسان برای ذخیره.

صندلی های 24 ساعته

این صندلی ها برای استفاده مداوم ایده آل هستند ، همانطور که در محیط های کاری مانند مراکز تماس مشاهده می شود. آنها توسط سازنده مشخص شده اند که می توانند در برابر این نوع استفاده مقاومت کنند و معمولاً با قابهای با دوام فوق العاده ، صندلی ها و پشتی های ضخیم و چند تنظیم ارگونومیک طراحی شده اند.

صندلی های بزرگ و بلند

اندازه استاندارد صندلی برای همه مناسب نیست. این صندلی ها که بیش از 250 پوند وزن دارند ، برای کسانی که به فضای بیشتری احتیاج دارند ، جادار بیشتری ایجاد می کنند. صندلی های بزرگ و بلند همچنین شامل ساخت و سازهای سنگین برای اطمینان از استفاده طولانی مدت و پشتیبانی ایمن در طول روز کاری هستند.

صندلی کامپیوتر

این صندلی ها که صندلی های وظیفه ای نیز نامیده می شوند ، به گونه ای طراحی شده اند که با میز کامپیوتر جفت شوند. این صندلی ها اغلب دارای تعدادی تنظیمات ارگونومیک برای اطمینان از راحتی سفارشی هر کاربر هستند. آنها همچنین دارای پایه پنج ستاره هستند ، معمولاً دارای چرخ های نورد برای اطمینان از حرکت روان در محیط اداری.

صندلی های کنفرانس

این صندلی ها به گونه ای طراحی شده اند که کمی به جلو متمایل شوند تا کاربران را در جلسات و بحث ها درگیر کند . این گزینه های صندلی نیز معمولاً تنظیمات بسیار کمی دارند ، زیرا افراد تمایل دارند برای مدت طولانی در آنها نشسته باشند.

تهیه صندلی و چهارپایه

این صندلی ها به گونه ای طراحی شده اند که با میزهای پیش نویس ، میزهای ایستاده و میزهای جلسات ضد ارتفاع جفت شوند . بسیاری از این مدفوع دارای یک حلقه پا برای پشتیبانی از پای کاربر و تنظیم ارتفاع به منظور مطابقت بیشتر با سطح کار مورد نظر هستند.

صندلی های ارگونومیک

این صندلی ها با تنظیمات متعدد به گونه ای تکمیل شده اند که بسیاری از افراد منحصر به فرد را به طور کامل پشتیبانی می کند. برخی از این تنظیمات مهم عبارتند از عمق صندلی ، کج شدن زانو ، ارتفاع صندلی ، ارتفاع پشت و پشتیبانی کمر.

صندلی های اجرایی

این صندلی ها طوری طراحی شده اند که معمولاً پشتی بلند و کوسن زیادی دارند.

صندلی های زانو

صندلی هایی که رانهای کاربر را در زاویه 60 تا 70 درجه قرار می دهند تا زاویه 90 درجه معمولی یک صندلی اداری استاندارد. صندلی های زانو طوری طراحی شده اند که با تقسیم وزن بین صندلی و کوسن های زانو ، فشار کمر را کاهش دهند.

صندلی های کوچک

همانطور که قبلاً گفته شد، صندلی های استاندارد به سادگی برای همه کار نمی کند. این صندلی ها به طور خاص با توجه به افراد کوچک طراحی شده اند تا بتوانند به بهترین نحو نیازهای ارگونومیک آنها را در محل کار برطرف کنند.

صندلی پرتو

یک یا چند صندلی که به یک میله فلزی افقی در زیر صندلی متصل شده اند . این صندلی ها همچنین می توانند به طور جمعی “صندلی پشت سر هم” نامیده شوند.

صندلی های عاشقانه

مبل های کوچک یا کاناپه هایی که معمولاً در یک زمان فقط دو نفر را در خود جای می دهند.

عثمانی

صندلی یا زیرپایی کم پشت و بازو. عثمانی های ذخیره سازی دارای یک قسمت جداشدنی هستند که یک محفظه ذخیره سازی را در داخل نشان می دهد.

صندلی های پذیرایی

صندلی های تک نفره که معمولاً ثابت هستند. این صندلی ها که صندلی های میهمان یا صندلی های جانبی نیز نامیده می شوند ، می توانند دارای چهار پایه، پایه سورتمه یا پایه کنسول باشند.

مبل ها

صندلی های بلند و روکش دار که برای نشستن همزمان دو یا چند نفر طراحی شده است. مبل ها به عنوان نیمکت نیز شناخته می شوند.

صندلی بازوی تبلت

هر نوع صندلی که سطح نوشتاری به یک یا هر دو بازو وصل شده باشد. ممکن است رایانه لوحی ثابت باشد یا دارای ویژگی چرخشی باشد.

صندلی های بدون بازو

هر نوع صندلی که پشت دارد ، اما بازو ندارد.

نیمکت

نیمکت ها چه در لابی و چه در پارک ، صندلی هایی با دوام و ظاهری منحصر به فرد ارائه می دهند. نیمکت ها معمولاً بیش از یک فرد را در خود جای می دهند.

صندلی های تاشو

صندلی های تاشو که بیشتر برای مهمانی ها یا رویدادها استفاده می شوند ، گزینه های فوق العاده ای برای نشستن موقت و قابل حمل هستند. این صندلی ها به راحتی برداشته می شوند ، برداشته می شوند و برای موارد بعدی ذخیره می شوند.

چیدن صندلی

صندلی های انباشته طراحی صرفه جویی در فضا را به ارمغان می آورند ، زیرا در صورت عدم استفاده به راحتی روی هم قرار می گیرند. این گزینه ها همچنین قابل حمل و معمولاً سبک هستند و آنها را به گزینه ای ایده آل برای نشستن عروسی ، صندلی جمع آوری کمک های مالی و صندلی های اضافی برای مهمانان دفتر تبدیل می کند.

مرکز خرید مبل اداری لاکچری

مرکز خرید مبل اداری لاکچری مبل های اداری لوکس و بسیار شیک شرکت ما یک برند تولید کننده مبلمان چرمی منحصر به فرد برای دفتر و محل کار است – از صندلی ها و صندلی های اداری پوشیده از چرم با کیفیت بالا تا مجموعه های اداری چوبی ساخته شده از چوب درخت توت فرنگی یا چوب گردو کالیفرنیا. این شرکت محبوب ایتالیایی یکی از رهبران شاخه خود است – به دلیل انتخاب گسترده مواد اولیه مورد استفاده برای تولید ، دقت و توجه آنها حتی به کوچکترین جزئیات ، قدردانی زیادی کرد! سنت همراه با مدرنیته در خلق مدل های شگفت انگیز چیزی است که برند ما را در مقایسه با سایر مارک ها متمایز می کند. این چیزی فراتر از مبلمان اداری است – اینها اقلام فوق العاده عالی هستند. مبلمان شرکت ما برای مدیران ، مدیران و افرادی که دارای موقعیت های بالا هستند طراحی و تولید شده است. ما حتی می توانیم بگوییم که این یک فراری در میان مبلمان اداری است ، یک کلاس مبلمان واقعاً بین المللی – از نظر تولید و ظاهر هر دو! در قرن بیست و یکم ، مبلمان اداری شیک یک دکوراسیون است که مهمانان ما آن را تحسین می کنند ، که باعث افزایش اعتبار موقعیت و تجملاتی می شود ، که هر مدیر موفق می تواند از عهده آن برآید. بوتیک محصولات لوکس مجموعه کاملی از اقلام را برای تکمیل ظاهر دفاتر و مطالعات زیبا ارائه می دهد – ما با طراح داخلی خصوصی خود برنامه ریزی راه حل های کاربردی را ارائه می دهیم.

فروشنده مبل اداری کلاسیک لاکچری

شرکت ما سابقه ای درخشان در زمینه فروش مبل لاکچری و انواع مبل اداری در کشور می باشد. جهت انتخاب مبل اداری دلخواه خود میتوانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید و تجربه خوبی در خرید مبل لاکچری و مبل اداری کلاسیک داشته باشید.

سفارش مبل اداری نیم ست لاکچری

سفارش مبل اداری نیم ست لاکچری متخصصان و طراحان دکور ما در اختیار شما هستند – آنها به شما در انتخاب مناسب ترین اقلام از سراسر جهان کمک می کنند. جهت سفارش مبل اداری نیم ست لاکچری و اطلاع از قیمت مبل لاکچری با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

1

 1. سلام وقت بخیر توضیحاتی که در مورد مبل های اداری دادین خیلی خوب بود مخصوصا در مورد صندلی های ارگونومیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما